O nas


Witajcie!


r.szk. 2016/2017Cześć, jestem w  klasie 6 i na Szkolnym Ćwierkaczu będę pisała pod pseudonimem Blue Moon.Bardzo lubię kolor niebieski, zwierzęta -  w szczególności konie i psy, muzykę i wszystko, co z nią związane. Należę do szkolnej drużyny harcerskiej oraz wolontariatu. Moje posty na blogu będą dotyczyły moich pasji i nie tylko, a jeżeli chcecie się dowiedzieć, o czym będę pisała, zapraszam do czytania Szkolnego Ćwierkacza. :)   

 Cześć!
Jestem uczennicą klasy 6 i na blogu będę używała nicku Olafek. Razem z moją koleżanką o nicku Blue Moon w tym roku będziemy prowadziły bloga. Bardzo lubię kolor biały, zwierzęta – w szczególności konie i psy, muzykę i taniec. Należę do koła  wolontariatu, a po lekcjach jeżdżę na zajęcia taneczne. Na blogu będę umieszczała wpisy na temat moich pasji, zainteresowań i wiele innych rzeczy. ;) 

  Cześć, jestem uczennicą klasy 6 i na Szkolnym Ćwierkaczu będę pisała pod pseudonimem „Borówka”. Bardzo lubię kolor różowy, zwierzęta -  w szczególności konie i psy oraz jazdę konną. Należę do szkolnego wolontariatu. Na blogu będę pisała na różne tematy.
Jeżeli chcecie wiedzieć o czym dokładnie, to zapraszam na Szkolnego  Ćwierkacza ;-)        

r.szk. 2013/2014/2015/2016


Jesteśmy grupą  „Szkółki pisarskiej”.Od razu mówimy, że będą tu rzeczy o szkole, ale także to, co Was interesuje. Blog ten nie jest poważny, lecz stworzony dla Was, a więc czujcie się tu na luzie, tak jak po szkole.A oto trochę o nas.


Cześć! Jestem uczennicą klasy piątej i na blogu będę posługiwać się pseudonimem Kleo8. Jestem tancerką i interesuje się wszystkim, co jest związane z muzyką. Chodzę na zajęcia do Pałacu Młodzieży i występuję w różnych pokazach tanecznych. Na blogu moje posty będą dotyczyły różnych tematów. Mam nadzieję, że będą się wam podobać moje posty. :) 


Cześć, jestem uczennicą klasy 5 oraz nową blogerką. Będę się podpisywała Nutka, bo lubię śpiewać i tańczyć. Moim marzeniem jest zostać piosenkarką.  Na bloga będę wstawiała prace o różnych tematykach.


Witam! Jestem uczniem klasy Vc na naszym szkolnym blogu będę posługiwać się pseudonimem HardcoreMax000. Moimi pasjami są nauka, architektura, malarstwo, kosmos i sztuka. Będę tu wrzucać posty dotyczące moich zainteresowań i różnych nowinek ze świata. Bardzo lubię się dzielić informacjami z różnymi osobami. 


Hej mam na imię Maja. Jestem piątoklasistką. Na blogu będę posługiwała się pseudonimem Kicia Kocia. Interesuję się matematyką, polskim, przyrodą i nie tylko. W przyszłości będę lekarzem pediatrą. Kocham czytać książki. Zachęcam do czytania moich postów. Na blogu będę pisała o zajęciach na Bródnowskim Uniwersytecie Dzieci.

Hej!
Tu Karol. Na blogu będę nadawał pod pseudonimem Verniqr.
Moją pasją jest skating i będę chciał o nim opowiedzieć. Może uda mi się kogoś jeszcze zaciekawić tym niezwykłym sportem wyczynowym.
Pierwszy odcinek - już wkrótce !

Niech moc dwóch kółek będzie z Wami !


Cześć! Jestem uczniem klasy V i będę pisał pod pseudonimem Sharko. Moim hobby jest piłka nożna i siatkówka.  Będę pisał posty  na temat sportu i ziemi. Moim marzeniem jest zostać sportowcem. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje posty.

Cześć, na blogu będę się podpisywała pseudonimem Hanuta. Bardzo się interesuję przyrodą i zwierzętami. Lubię też sztuki teatralne i robotykę. Na Ćwierkaczu będę pisała o swoich zainteresowaniach, a także o wymysłach mojej wyobraźni, ponieważ mam bujną fantazję.

Cześć! Będę pisał jako 2004diablO$. Nazywam się tak, ponieważ lubię grać w gry, a zwłaszcza „Diablo III”. Bardzo lubię hiszpański i marzę, żeby pojechać do Hiszpanii. Uwielbiam psy i chciałbym mieć bernardyna albo berneńskiego psa pasterskiego. Cieszę się, że jestem na tym blogu.

Witam, mam na imię Kuba. Chodzę do klasy V i będę pisał na blogu pod pseudonimem sandacz 007. Interesuję się wędkarstwem i matematyką. Zachęcam do czytania moich wpisów


Cześć! Na blogu będę posługiwała się pseudonimem Tosia, jest to imię mojej kotki . Posiadanie zwierzęcia sprawia mi wielką radość nie tylko dlatego, że jest bardzo śmieszna i lubi się przytulać ale również dlatego, że chcę być w przyszłości weterynarzem . Zwierzęta to nie moje jedyne zainteresowanie, bo lubię też czytać książki, jeździć na rolkach i pływać. Uczęszczam na wiele kół zainteresowań w naszej szkole - na koło angielskiego, polskiego, muzyczne, gitarowe, hiszpańskie i komputerowe. Nie wiem jeszcze o czym będę pisała na blogu ,ponieważ zawsze przychodzi mi do głowy  coś innego. Cześć, mam na imię Maja. Będę pisać jako "molka18" (od mola książkowego). Moim hobby jest taniec, lecz w wolnym czasie bardzo lubię czytać książki. Będę o nich właśnie pisać. Pasją czytania zaraziła mnie babcia, która z zawodu jest bibliotekarką . Teraz ja tą pasją chcę zarazić Was. Mam nadzieję, że to o czym będę pisać, spodoba się Wam.Hej! Będę się podpisywać Kriss. Ten pseudonim pochodzi z książki, którą poleciła mi kuzynka.
Będę w tym roku pisać wraz z innymi uczniami na szkolnym blogu. Uwielbiam czytać. Interesuję się również muzyką, plastyką, językiem polskim, angielskim i kilkoma innymi rzeczami.Będę tu zamieszczać swoje prace na różne tematy. Mam nadzieję, że Wam się spodobają. Zachęcam do aktywnego wchodzenia na ,,Szkolnego Ćwierkacza"!

Cześć!
Jestem Koralik, mogę spełniać różne marzenia.
Prawie tak, jak ten niebieski z książki pod tytułem ,,Karolcia".
Uwierzcie mi, że mam z nią wiele wspólnego.
Lubię przeżywać różne ciekawe przygody, te literackie również.
Do czego, wszystkich Was serdecznie zapraszam!

Na szkolnym blogu będę pisać pod pseudonimem „Koralik”. 

Cześć !
Mam na imię Julia, chodzę do klasy VIa, a na tym blogu będę się podpisywać  Husky. Moim największym hobby są psy, a ulubioną rasą Syberian husky, stąd mój pseudonim. Kocham zwierzęta, zwłaszcza psy i wilki. Jeżdżę konno i kocham konie. Jestem też harcerką, w 72 Warszawskiej Drużynie Harcerskiej  „Bukowina” , której zbiórki odbywają się w naszej szkole. Bardzo lubię czytać książki, a także pisać opowiadania. Na tym blogu będę pisać różne opowiadania, najczęściej fantasy. Dodam  jeszcze, że moim  marzeniem jest mieć psa. Mam nadzieję, że moja twórczość  przypadnie Wam do gustu. Życzę miłego czytania i zachęcam komentowania moich wpisów !
                                                 

Hej! Moim pseudonimem "inka" będę posługiwała się na tym blogu. W sumie to nie wiem czemu taki pomysł na mój przydomek, bo nie lubię kawy, ale uwielbiam budyń. Interesuję się psami, ale także innymi małymi stworzeniami, lubię czytać książki ale muszą mnie one zaciekawić i często tak dla przyjemności piszę opowiadania. W tym roku kończę szkołę podstawową. Jestem jednym z trzech koordynatorów i będę tu zamieszczać różne posty. Między innymi o sprawach organizacyjnych i o tym co w danym dniu mnie zaciekawi. Właściwie będzie to zależne także od Was :) Mam nadzieję, że Was to zainteresuje i zapraszam do czytania "Szkolnego ćwierkacza" !!!


                                                    


Hejka! Jestem Meveline, ale w zeszłym roku pisałam pod przydomkiem Marietta. Jestem jedną z koordynatorek. Nie będę zbyt często pisać, ale podzielę się z wami pracami z gazetki w moim gimnazjum, "Trybuny Budy". Na blogu zajmuję się grafiką(np. logo, tło, swojego stampa też sama zrobiłam), zamieszczam tu też swoje opowiadania. Najczęściej są one o zwierzętach, przygodowe, fantastyczne, horrory i czasem detektywistyczne. Piszę dużo książek, ale na razie żadnej godnej dumy nie zakończyłam. Lubię rysować, swoje prace zamieszczam na deviantArt pod loginem milie333.
Liczę na to, że zechcecie czytać moje praceNie są one tak nudne jak lektury ;3


Hej, będę się podpisywać foodie. Mój pseudonim wziął się od słowa food, co oznacza po angielsku jedzenie. Mam 12 lat, lubię zwierzęta, język angielski i język polski. Lubię jeść i to bardzo, ale nie jestem grubaskiem tylko raczej wróżką chudzinką. Moim marzeniem jest w przyszłości wyjechać do Anglii na rok lub dwa.. Na blogu będę pisać głównie o sprawach szkolnych. a także o sprawach organizacyjnych, ponieważ jestem jednym z trzech koordynatorów. Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy.


Jestem tutaj jedną z blogerek i będę podpisywać się Toffi. Mam 12 lat. Interesuję się sportem, trenuję karate, pływanie, a w lato często jeżdzę na rolkach i na rowerze. Bardzo lubię słuchać muzyki, a zwłaszcza popowego zespołu.Lubię także spotykać się z przyjaciółmi. Uczęszczam do grupy wolontariuszy w świetlicy i niedługo zacznę odwiedzać dom starców. Na blogu będę polecać Wam różne filmy oraz książki, które sama przeczytałam lub oglądałam, często będę także dodawać opowiadania o różnych przygodach.
Nie mogę się doczekać wspólnej współpracy z Wami, do zobaczenia :)
Cześć!Mój pseudonim to Happy. Jestem szaloną i energiczną osobą. Mam 12 lat. W wolnym czasie lubię wychodzić na dwór z przyjaciółmi. Interesuje mnie moda i fryzjerstwo. Na przerwach zwykle robię moim koleżankom fryzury. Na blogu mam zamiar dodawać opowiadania na temat wolontariatu w naszej szkolnej świetlicy oraz domu opieki społecznej. Jestem ciekawa waszej opinii na ten temat. Mam nadzieje, że Wam spodobają się moje opowiadania.
Cześć! Będę podpisywać się Molly. Mam 12 lat i moim zainteresowaniem jest sport, a także jedzenie, a raczej jego konsumpcja (ale bez przesady). Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest W-F oraz język polski. Na blogu będę pisać o wielu rzeczach, które mnie interesują i będę je chciała Wam przekazać. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to o czym będę pisać i z chęcią to będziecie czytać :)))))))

Cześć! Będę się podpisywała moim pseudonimem Kolorowa. W wolnym czasie lubię czytać książki i pisać opowiadania. Po lekcjach chodzę wraz z moimi przyjaciółmi na Szkółkę pisarską, na której opracowujemy naszego szkolnego bloga. Chodzę także na kółko języka angielskiego i hiszpańskiego, poniważ lubię j. obce i interesuje mnie kultura zagranicznych krajów. W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem lub architektem wnętrz. Natomiast na blogu będę zamieszczać opowiadania, opisy, informacje o zwierzętach (ponieważ bardzo je lubię) i o otaczającej nas przyrodzie. Mam nadzieję, że  uznacie to za ciekawy temat.

Będę się podpisywać Lita, gdyż to skrót od mojego imienia. Interesuję się zwierzętamioraz architekturą. Moją ulubioną lekcją jest język angielski oraz język polski.Nie będę już więcej przynudzać więc tylko dorzucę że bardzo lubię pływać i graćw piłkę ręczną. Na blogu będę zamieszczać opowiadania przygodowe ifantastyczne, które będą najczęściej o zwierzętach. Bardzo zachęcam to czytaniatego bloga.


Cześć !Mam 12 lat i uczestniczę w blogu ,, Szkolny Ćwierkacz ''.Będę pisał jako Darek. Interesuję się piłką nożną, a moja ulubionadrużyna to Legia. Będę pisać o drużynie Ekstraklasy. Cieszę się namyśl o wspólnej współpracy.
Guinea Pig Lover - Fan Stamp by Lunatic-Hao-ChaNHejka! Podpisywać się będę AyaKey. Będę tu wstawiać komiks o smokach który rysuję. Będę także wstawiać opowiadania i moje prace. Interesuję się grafiką komputerową i weterynarią. Uczę się języka HTML i CCS. Często rysuję w programach graficznych. Moje prace wstawiam na swoje konto na stronie deviantART pod loginem AyaKey. Grafikę komputerową traktuje na razie jako hobby. Mam także trzy blogi na których piszę opowiadania. Piszę głównie o wilkach, rzadko się zdarza że napiszę o czymś innym.
Cieszę się że będę z wami współpracować :)

Cześć! Na tym blogu będę podpisywała się Perła. Mój przydomek wywodzi się od imienia mojego królika – Perły – jej zdjęcie znajduje się pod tekstem. Mam 12 lat i uczęszczam do 6 klasy. Interesuję się życiem i zwyczajami zwierząt. Najbardziej lubię jeść kebaba i frytki. Według mnie najładniejszy kolor to czarny. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest polski. W wolnym czasie pozalekcyjnym wychodzę na dwór, piszę powieść lub ją czytam. Na blogu będę zamieszczała między innymi moją książkę pt.: ”Stokrotka królik marzeń”. Liczę, że wam się spodobają moje prace .
Cześć! Mój pseudonim brzmi ... and metal forever, ponieważ słucham muzyki metalowej i rockowej. Moje inne zainteresowania to szermierka, piłka ręczna, gry RPG, czytanie i rysowanie. Będę pisał o nowościach muzycznych typu koncerty, płyty, o nowościach multimedialno- książkowych, o sporcie i... Metal Forever !!!
Cześć,jestem wirtuoz. Moja nazwa wywodzi się od tego,że lubię grać na keyboardzie, ale mam też bardzo dużo wiele zainteresowań. Lubię grać w szachy, koszykówkę, lubię też języki obce. Nie umiem wszystkich wymienić, lecz mogę wam jeszcze powiedzieć, że chodzę do klasy 5 i mam 11 lat. Na bloogu będę pisać o pracy w szkolnym samorządzie i wolontariacie na kółku szachowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz